Shtëpia Botuese " Faik Konica "


Pun naziv:
Shtëpia Botuese " Faik Konica "
Adresa:
20, Ganimete Tërbeshi Priština
Tip:
Privatno produzece
Matični broj:
70148400
Šifra delatnosti:
2211
Naziv delatnosti:
Izdavaeka delatnost
Sajt:
Firme u okolini:
ARIKAN C.O. - L.T.D. - PËRFAQËSIA NË KOSOVË
N.T.P. " M. BELLAINA "
N.SH. " PRINCESS "
Ndërmarrja trgtare private export import Decta Commerce
Shtepia botuese FAIK KONICA

Shtëpia Botuese " Faik Konica "

20, Ganimete Tërbeshi Priština Kosovo
Posetioci našeg sajta su ocenili ovu firmu na sledeći način. 0.00 od 5 na osnovu 1 ocena

[email protected]

od 5 zvezdica
Ocenio: Jozef Zamputti - 2019-02-04 18:36:04

E nderuara shtepi botuese "Faik Konica", do te doja te me sqaronit diçka: a jeni ju qe vjet keni botuar librin e babait tim, pergatitur nga une per shtyp, "Relacione e dokumente per historine e Shqiperise (1610-1650)" nepermjet Albert Ramajt qe jeton ne Svicer? Ju lutemi me ktheni pergjigje dhe, nese po, kam nje kerkese te thjeshte. Ju falenderoj paraprakisht. Me nderime. Jozef Zamputti - Rome- Itali


Vaše ime
Naslov
Komentar