" Luani " Sh.p.k.


Pun naziv:
" Luani " Sh.p.k.
Adresa:
Adem Jashari Vitina
Tip:
Društvo sa ogranicenom odgovornošcu
Matični broj:
70425860
Šifra delatnosti:
7020
Naziv delatnosti:
Iznajmljivanje nekretnina
Sajt:
Firme u okolini:
Barnatore "Fival"
Avokat Shabi Idrizi
Produksioni Filmik ,,Rino Art"
" IMMOBILE ENGINEERING " SH.P.K.
D.P.T. Mobileria " Xheneta "

" Luani " Sh.p.k.

Adem Jashari Vitina Kosovo
Posetioci našeg sajta su ocenili ovu firmu na sledeći način. 0.00 od 5 na osnovu 1 ocena

Kam nje vrejtje per

od 5 zvezdica
Ocenio: Costi - 2015-11-27 06:40:42

Kam nje vrejtje per Albdreamsin: Mendoj se e tere konirka, qe nga fillimi dhe deri dhe mendimet komente, te vendoseshin ne radhe. Ne fillim mendoj se nuk duhet perzier komentet me programin e promovimit, se nuk po e marrim vesht dhe aq me teper per nje shkrimtare si vizitore e dashamires i komuniteteve tona. Ketu duhet te vendoseshin ne radhe, kush ishte recensenti i pare, dhe pastaj te gjitha diskutimet dhe mbylljet me komentet. Nuk kam ndonje gje per te shkruar se i kam konsumuar vite me pare, se perse ndodhin keto gjera, biles kam qene pak i eger ne kritike. Eshte mire qe te tere shkruesit te japin shembull e mesazhe ne diaspore; jo vetem me shkrimet, por ne radhe te pare me miresjellje me njeri tjetrin. Cdo njeri e ka kaluar Oqeanin me forcat e veta. Deri me sot jane evidentuar shume shkrimtare; por nga sjellja ne mes tyre, s'kemi se cfare te mesojme. Do te dilte nje liber me vlere qe njeri nga keto te marre nisem dhe te shkruaje nje perse ne fillim rrine buze per buze dhe pastaj kethen shpine per shpine! Faleminderit!


Vaše ime
Naslov
Komentar